Ben Kimim?

Merhaba, ismim Naci Demirörs.

Eğitim bilgilerimi sıralarsak; Kocatepe İlköğretim Okulu’nda eğitim hayatıma başlayarak devamında Kocaeli Teknik Lisesi’nde devam ettirdim. Mersin Üniversitesi Mut M.Y.Okulu’nda 2 yıl Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama okuduktan sonra Uludağ Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği okuyarak Lisansımı tamamladım. Yine Uludağ Üniversitesi Eğitim Bilimleri Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği Bölümünde Y.Lisans okuyorum.

Çeşitli yazılım firmalarında ve eğitim kurumlarında çalıştım. En çok keyif aldığım görev tabi ki, Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Gör. olarak çalışmaktı.

Yazılım ve donanım konularında bilgili olmakla beraber, çocuklara kodlama ve robotik uygulama dersi ve yerli 3d Printer çalışmalarım devam etmektedir. Hobi olarak da fotoğraf çekmek ve drone uçurmak keyif aldığım işler arasındadır.

Öğrenmeyi ve Öğretmeyi seven birisiyim. Bilginin paylaşıldıkça artacağına, yeni nesil gençlerin de Tüketen değil Üreten bir nesil olacağını umut ediyorum.

Sosyal medyadan ve site üzerindeki iletişim panelinden bana ulaşabilirsiniz. Keyifli zaman geçirmeniz dileğiyle…